Spor Sanayi Kurumsal Bilgiler

Anasayfa   »   Kurumsal   »   Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Teknolojik gelişmelerin hayatımızın akışını sürekli değiştirdiği bu günlerde seçkin bir firma sahibi olabilmek gerçekten güçtür. Hem kendi birikimlerine özgüven duymak, hem de teknolojik yeniliklere açık olmak. Bunları bünyesinde sentezleyerek piyasaya yön verebilen bir firma olmak çok daha güçtür.

Spor Sanayi kuruluşundan bugüne görev aldığı tüm organizasyonlarda en yüksek performansı göstermiş ve büyük başarılara imzasını atmıştır. Bu da haklı olarak firmamızın ismini ve yerini sağlamlaştırmıştır. Öyle ki artık bir projenin tesliminde ismimizin hakkını vermek, çalıştığımız kurumlardan aldığımız özgüveni korumak bizim için en önde gelen bir sorumluluk olmuştur.

İşimiz değişik mekanlarda farklı amaçlara yönelik projeler üretmede zamanla yarışmaktadır. Bunda asıl olanın tasarlanan projenin amaca yönelik en doğru ve kullanışlı şeklini üretmek olduğunu da biliyoruz. Bu amaçla kendi ar-ge’mizde yeni tasarımlarla ihtiyaçları gidermenin pratik ve doğru çözüm yollarını buluyoruz ve gerektiğinde uzman firmaların teknolojik ortaklıklarıyla iş birliği yapıyoruz.

İşte bunların gerçekleştirilmesi de yılların deneyimi ve uzman kadrosu ile Spor Sanayi için ulaşılması gereken temel bir amaçtır.

Tüm bu yorucu çalışmalardan sonra bize güç veren şey ise müşteri memnuniyeti ve başarma duygusunun verdiği mutluluktur.

Yönetim Kurulu Başkanı, İnşaat Mühendisi Yaşar MERAL

Turgut Reis Mahallesi Demokrasi Caddesi No: 229 TEM Yan Yolu Üzeri 34930 Sultanbeyli - İstanbul
Tel: +90 216 398 16 49 (pbx)     Fax: +90 216 398 16 48     E-posta: sporsanayi@sporsanayi.com